44mm x 22mm x 12mm Wheel Bearing 60/22-DDU/2RS
Includes 20% VAT
Out of Stock
We cannot say when this item will be back in stock due to global events beyond our control.
This product fits the Yamaha WR450 F 2005 model.
Fitment: Rear Right
Pack size: Each
SKU: 020575
Share:
  • Koyo 60/22-DDU/2RS 60/22-2RS-C3
  • Double sided rubber sealed
  • Outer diameter 44mm
  • Inner diameter 22mm
  • Width 12mm