52mm x 28mm x 12mm Wheel Bearing Koyo 60/28-DDU/2RS
Includes 20% VAT
Out of Stock
We cannot say when this item will be back in stock due to global events beyond our control.
This product fits the Suzuki GSF1250 FA (ABS) 2011 model.
Fitment: Rear Left or Right
Pack size: Each
SKU: 020576
Share:
  • Koyo 60/28-DDU/2RS 60/28-2RS-C3
  • Double sided rubber sealed
  • Outer diameter 52mm
  • Inner diameter 28mm
  • Width 12mm