52mm x 28mm x 12mm Wheel Bearing Koyo 60/28-DDU/2RS
Includes 20% VAT
Out of Stock
We cannot say when this item will be back in stock due to global events beyond our control.
This product fits the Suzuki GSF1250 S Bandit (Half Faired) 2007 model.
Fitment: Rear Left or Right
Pack size: Each
SKU: 020576
Share:
  • Koyo 60/28-DDU/2RS 60/28-2RS-C3
  • Double sided rubber sealed
  • Outer diameter 52mm
  • Inner diameter 28mm
  • Width 12mm