US Powersports USZ14S AGM Sealed Battery YTZ12S YTZ12S-BS ETZ12S
Includes 20% VAT
In Stock
This product fits the Suzuki GSF1250 SA Bandit (Half Faired) (ABS) 2009 model.
Manufacturer: US Powersports
Pack size: Each
SKU: 023781
Share:
  • 12V 11.2AH CCA 170
  • Length: 151mm x Width: 87mm x Height: 110mm