32mm x 65mm x 17mm Sprocket Carrier Bearing 62/32-DDU/2RS
Includes 20% VAT
In Stock
This product fits the Suzuki GSF1250 A Bandit (Naked) (ABS) 2007 model.
Pack size: Each
SKU: 002820
Share:
  • Koyo 62/32-DDU/2RS 62/32-2RS-C3
  • Inner diameter 32mm
  • Outer diameter 65mm
  • Width 17mm