JT Sprockets 54 Tooth Rear Sprocket JTR461.54
Includes 20% VAT
In Stock
This product fits the Kawasaki KX85 LW 2008 model.
Manufacturer: JT Sprockets
Pack size: Each
SKU: 038083
Share:
  • Brand: JT Sprockets
  • Position: Rear
  • Tooth Count: 54
  • JT Part Number: JTR461.54
KX100 A 1989-90
KX100 B 1997
KX100 C 1998-00
KX100 N 1988
KX80 W 1998-00
KX85 2001-10
KX85 LW 2001-10
Standard
KX100 B 1991-96
KX80 J LW 1986-87
KX80 N LW 1988-90
KX80 T LW 1991-96
RM100 2003
WRP 25-7151 Transmission Seal Kit
40mm x 25.5mm x 1.5mm Front Sprocket Spacer