Motobatt MB12U AGM Sealed Battery YB12A-A YB12A-B 12N12A-4A-1
Includes 20% VAT
In Stock
This product fits the BMW G650 GS 2011 model.
Manufacturer: Motobatt
Pack size: Each
SKU: 004717
Share:
  • 12V 15AH CCA 175
  • Terminals: (2 positive, 2 negative)
  • Battery can be rotated 180 degrees
  • Length: 134mm x Width: 80mm x Height: 161mm
  • Includes 1 x 14mm bottom spacer
  • Total height including spacer: 175mm