Vertex VP12A-A AGM Battery YB12A-A 12N12A-4A-1 YB12A-B GB12A-A
Includes 20% VAT
Out of Stock
We cannot say when this item will be back in stock due to global events beyond our control.
This product fits the Kawasaki Z550 (KZ550C) LTD 1981 model.
Manufacturer: Vertex
Pack size: Each
SKU: 004808
Share:
  • 12V 12AH
  • Length: 134mm x Width: 80mm x Height: 160mm